Kemal altunlu İşh. Kat:2 no:14 Reyhanlı/Hatay

0326 413 20 02 - 0532 451 03 08

operasyon@mayanakliyat.com.tr
ibrahim@mayanakliyat.com.tr

www.mayanakliyat.com.tr

Maya Ulus.Taş.İnş.Mad.ihr.ith.tic.san.ltd.şti

Günümüz piyasa koşullarında lojistiğin önemi daha da artmakta olup, Maya Nakliyat olarak lojistiği bir terim olarak kullanmaktan çok , uygulayan bir firma hüviyeti ile tüm teknolojik altyapımızla , siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Maya Nakliyat, lojistik sektöründe, müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda nakliye hizmetleriniz için yerimizi almış durumdayız.

Kurumumuz Maya Nakliyat tedarik zincirini tam olarak uygulamayı başaran bir firma olarak gelecek dönemlerde de yurtdışı ve yurtiçinde lojistik sektörü için çalışmalarına devam edecektir.

Firmamız kısa sürede sağlamış olduğu güveni artırarak yıllarca bu sektörde var olacaktır ve en saygın firmalar arasında yerini alacaktır.

Firmamız lojistik sektörünün gerektirdiği tüm teknolojik ve sosyal yenilikleri kullanarak siz değerli müşterilerimize beklentileriniz doğrultusunda bir hizmet sunabilmek için kurulmuş olup sizlerle dahada büyüyecektir.

Firmamız geniş acenta ve tedarikçi ağı ile çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdadır. Gelecekteki en büyük amacımız lojistik sektöründe kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Bize Ulaşın

 Kemal altunlu İşh. Kat:2 no:14 Reyhanlı/Hatay

 0326 413 20 02  0532 451 03 08

Bizi Takip Edin